Kindergarten Division:

DateGameTimeField
3/16Livaccari Hokies (L) vs. Generes Yellow Jackets (W)6:00 P.M.1
Stack Irish (W) vs. Fletcher Cornhuskers (L)6:00 P.M.2
Walter Tarheels (L) vs. Generes Yellow Jackets (W)6:50 P.M.1
3/23Walter Tarheels (L) vs. Stack Irish (W)6:00 P.M.1
Livaccari Hokies (W) vs. Fletcher Cornhuskers (L)6:00 P.M.2
Generes Yellow Jackets (W) vs. Stack Irish (L)6:50 P.M.1
4/6Generes Yellow Jackets (W) vs. Walter Tarheels (L)6:00 P.M.4
Livaccari Hokies (W) vs. Stack Irish (L)6:00 P.M.5
Fletcher Cornhuskers (W) vs. Walter Tarheels (L)6:50 P.M.4
4/13Fletcher Cornhuskers (W) vs. Generes Yellow Jackets (L)7:40 P.M.3
Walter Tarheels (L) vs. Livaccari Hokies (W)8:30 P.M.2
Fletcher Cornhuskers (W) vs. Stack Irish (L)8:30 P.M.3
4/20Generes Yellow Jackets vs. Livaccari Hokies7:40 P.M.1
Livaccari Hokies vs. Fletcher Cornhuskers8:30 P.M.1
Stack Irish vs. Walter Tarheels8:30 P.M.2
4/27Generes Yellow Jackets vs. Fletcher Cornhuskers6:00 P.M.4
Walter Tarheels vs. Livaccari Hokies6:00 P.M.5
Walter Tarheels vs. Fletcher Cornhuskers6:50 P.M.4
Stack Irish vs. Livaccari Hokies6:50 P.M.5
Stack Irish vs. Generes Yellow Jackets7:40 P.M.5
5/4Playoffs
5/11Playoffs

1st – 2nd Grade Division:

DateGameTimeField
3/16Leaumont Bruins (L) vs. Reitmeyer Ducks (W)6:00 P.M.3
Rizzuto Bears (W) vs. Frey Hurricanes (L)6:00 P.M.4
Vandenweghe Tide (W) vs. Maggio Boilermakers (L)6:00 P.M.5
Trapani Bulldogs (W) vs. Stephens Buckeyes (L)6:50 P.M.2
      Leaumont Bruins (L) vs. Nyein Huskies (W)6:50 P.M.3
Rizzuto Bears (W) vs. Owens Badgers (L)6:50 P.M.4
Phillips Gators (W) vs. Becnel Bulldogs (L)6:50 P.M.5
Burke Longhorns (W) vs. Janusa Nittany Lions (L)7:40 P.M.1
Long Wolverines (L) vs. Almerico Cowboys (W)7:40 P.M.2
Knighten Seminoles (W) vs. Moore Rebels (L)7:40 P.M.3
3/23Vandenweghe Tide (W) vs. Reitmeyer Ducks (L)5:45 P.M.3
Burke Longhorns (W) vs. Frey Hurricanes (L)6:00 P.M.4
Knighten Seminoles (L) vs. Almerico Cowboys (W)6:00 P.M.5
Vandenweghe Tide (W) vs. Nyein Huskies (L)6:35 P.M.3
Rizzuto Bears (W) vs. Janusa Nittany Lions (L)6:50 P.M.2
Burke Longhorns (L) vs. Owens Badgers (W)6:50 P.M.4
Long Wolverines (W) vs. Moore Rebels (L)6:50 P.M.5
Trapani Bulldogs (W) vs. Becnel Bulldogs (L)7:25 P.M.3
Leaumont Bruins (W) vs. Maggio Boilermakers (L)7:40 P.M.1
Phillips Gators (W) vs. Stephens Buckeyes (L)7:40 P.M.2
4/6Reitmeyer Ducks (L) vs. Stephens Buckeyes (W)5:45 P.M.1
Frey Hurricanes (L) vs. Moore Rebels (W)6:00 P.M.2
Maggio Boilermakers (W) vs. Becnel Bulldogs (L)6:00 P.M.3
Nyein Huskies (W) vs. Stephens Buckeyes (L)6:35 P.M.1
Owens Badgers (L) vs. Moore Rebels (W)6:50 P.M.2
Janusa Nittany Lions (L) vs. Almerico Cowboys (W)6:50 P.M.3
Phillips Gators (L) vs. Vandenweghe Tide (W)6:50 P.M.5
Knighten Seminoles (W) vs. Rizzuto Bears (L)7:25 P.M.1
Long Wolverines (L) vs. Burke Longhorns (W)7:40 P.M.2
Trapani Bulldogs (W) vs. Leaumont Bruins (L)7:40 P.M.4
4/13Becnel Bulldogs (L) vs. Vandenweghe Tide (W)6:35 P.M.5
Maggio Boilermakers (L) vs. Trapani Bulldogs (W)6:50 P.M.2
Almerico Cowboys (W) vs. Burke Longhorns (L)6:50 P.M.3
Moore Rebels (L) vs. Rizzuto Bears (W)6:50 P.M.4
Stephens Buckeyes (W) vs. Leaumont Bruins (L)7:25 P.M.5
Reitmeyer Ducks (L) vs. Phillips Gators (W)7:40 P.M.1
Janusa Nittany Lions (L) vs. Knighten Seminoles (W)7:40 P.M.2
Frey Hurricanes (W) vs. Long Wolverines (L)7:40 P.M.4
Nyein Huskies (W) vs. Phillips Gators (L)8:30 P.M.1
Owens Badgers (W) vs. Long Wolverines (L)8:30 P.M.4
4/20Stephens Buckeyes vs. Vandenweghe Tide6:35 P.M.5
Almerico Cowboys vs. Rizzuto Bears6:50 P.M.1
Becnel Bulldogs vs. Leaumont Bruins6:50 P.M.4
Janusa Nittany Lions vs. Long Wolverines6:50 P.M.2
Maggio Boilermakers vs. Phillips Gators7:25 P.M.5
Moore Rebels vs. Burke Longhorns7:40 P.M.2
Frey Hurricanes vs. Knighten Seminoles7:40 P.M.3
Reitmeyer Ducks vs. Trapani Bulldogs7:40 P.M.4
Owens Badgers vs. Knighten Seminoles8:30 P.M.3
Nyein Huskies vs. Trapani Bulldogs8:30 P.M.4
4/27Becnel Bulldogs vs. Stephens Buckeyes5:45 P.M.1
Maggio Boilermakers vs. Reitmeyer Ducks5:45 P.M.3
Almerico Cowboys vs. Moore Rebels6:00 P.M.2
Becnel Bulldogs vs. Nyein Huskies6:35 P.M.1
Vandenweghe Tide  vs. Trapani Bulldogs6:35 P.M.3
Almerico Cowboys vs. Owens Badgers6:50 P.M.2
Burke Longhorns vs. Knighten Seminoles7:25 P.M.1
Janusa Nittany Lions vs. Frey Hurricanes7:25 P.M.3
Leaumont Bruins vs. Phillips Gators7:40 P.M.2
Rizzuto Bears vs. Long Wolverines7:40 P.M.4
5/4Moore Rebels vs. Janusa Nittany Lions5:45 P.M.4
Owens Badgers vs. Frey Hurricanes5:45 P.M.5
Leaumont Bruins vs. Vandenweghe Tide6:00 P.M.3
Owens Badgers vs. Janusa Nittany Lions6:35 P.M.4
Almerico Cowboys vs. Frey Hurricanes6:35 P.M.5
Rizzuto Bears vs. Burke Longhorns6:50 P.M.3
Stephens Buckeyes vs. Maggio Boilermakers7:25 P.M.4
Trapani Bulldogs vs. Phillips Gators7:25 P.M.5
Knighten Seminoles vs. Long Wolverines7:40 P.M.3
Nyein Huskies vs. Maggio Boilermakers8:15 P.M.4
Becnel Bulldogs vs. Reitmeyer Ducks8:15 P.M.5
Nyein Huskies vs. Reitmeyer Ducks9:05 P.M.4
5/11Playoffs
5/18Playoffs

3rd – 4th Grade Division:

DateGameTimeField
3/16Hebert Spartans (W) vs. Cannon Sooners (L)7:40 P.M.5
Morris Hokies (L) vs. Hemel Tigers (W)8:30 P.M.1
Catanazaro Seminoles (W) vs. Juli Buckeyes (L)8:30 P.M.2
Johnson Gamecocks (W) vs. Labauve Bruins (L)8:30 P.M.3
Hebert Spartans (W) vs. Kreuer Cowboys (L)8:30 P.M.5
3/23Catanazaro Seminoles (L) vs. Kreuer Cowboys (W)8:15 P.M.3
Hebert Spartans (W) vs. Labauve Bruins (L)8:30 P.M.1
Morris Hokies (W) vs. Juli Buckeyes (L)8:30 P.M.2
Johnson Gamecocks (W) vs. Cannon Sooners (L)8:30 P.M.4
Catanazaro Seminoles (W) vs. Hemel Tigers (L)9:05 P.M.3
4/6Labauve Bruins (W) vs. Juli Buckeyes (L)7:40 P.M.5
Cannon Sooners (L) vs. Hemel Tigers (W)8:15 P.M.1
Morris Hokies (L) vs. Hebert Spartans (W)8:30 P.M.2
Catanazaro Seminoles (L) vs. Johnson Gamecocks (W)8:30 P.M.5
Kreuer Cowboys (L) vs. Hemel Tigers (W)9:05 P.M.1
4/13Cannon Sooners (L) vs. Catanazaro Seminoles (W)5:45 P.M.5
Labauve Bruins (W) vs. Morris Hokies (L)6:00 P.M.3
Hemel Tigers (W) vs. Hebert Spartans (L)6:00 P.M.4
Kreuer Cowboys (L) vs. Johnson Gamecocks (W)8:15 P.M.5
Juli Buckeyes (L) vs. Johnson Gamecocks (W)9:05 P.M.5
4/20Cannon Sooners vs. Morris Hokies5:45 P.M.5
Labauve Bruins vs. Catanazaro Seminoles6:00 P.M.1
Juli Buckeyes vs. Hebert Spartans6:00 P.M.4
Cannon Sooners vs. Kreuer Cowboys6:35 P.M.5
Hemel Tigers vs. Johnson Gamecocks9:05 P.M.5
4/27Johnson Gamecocks vs. Morris Hokies8:15 P.M.1
Cannon Sooners vs. Labauve Bruins8:15 P.M.3
Hemel Tigers vs. Juli Buckeyes8:30 P.M.4
Hebert Spartans vs. Catanazaro Seminoles8:30 P.M.5
Kreuer Cowboys vs. Labauve Bruins9:05 P.M.3
5/4Juli Buckeyes vs. Kreuer Cowboys8:15 P.M.1
Catanazaro Seminoles vs. Morris Hokies8:15 P.M.2
Hemel Tigers vs. Labauve Bruins8:30 P.M.3
Juli Buckeyes vs. Cannon Sooners9:05 P.M.1
Johnson Gamecocks vs. Hebert Spartans9:05 P.M.2
Morris Hokies vs. Kreuer Cowboys9:05 P.M.5
5/11Playoffs
5/18Playoffs

5th – 8th Grade Division:

DateGameTimeField
3/16Nyein Tigers (L) vs. Burg Wolverines (W)7:40 P.M.4
Caleyo Nittany Lions (W) vs. Nyein Gators (L)8:30 P.M.4
3/23Nyein Tigers (L) vs. Nyein Gators (W)7:40 P.M.4
Caleyo Nittany Lions (L) vs. Helmke Seminoles (W)7:40 P.M.5
Burg Wolverines (W) vs. Helmke Seminoles (L)8:30 P.M.5
4/6Helmke Seminoles (W) vs. Nyein Tigers (L)7:40 P.M.3
Caleyo Nittany Lions (L) vs. Nyein Tigers (W)8:30 P.M.3
Nyein Gators (L) vs. Burg Wolverines (W)8:30 P.M.4
4/13Nyein Gators (L) vs. Caleyo Nittany Lions (W)6:00 P.M.1
Burg Wolverines (W) vs. Helmke Seminoles (L)6:00 P.M.2
4/20Burg Wolverines vs. Caleyo Nittany Lions6:00 P.M.2
Nyein Gators vs. Helmke Seminoles6:00 P.M.3
Nyein Tigers vs. Helmke Seminoles6:50 P.M.3
4/27Nyein Tigers vs. Nyein Gators8:30 P.M.2
Helmke Seminoles vs. Caleyo Nittany Lions9:05 P.M.1
Burg Wolverines vs. Nyein Gators9:05 P.M.2
5/4Nyein Tigers vs. Caleyo Nittany Lions6:35 P.M.2
Nyein Gators vs. Helmke Seminoles7:25 P.M.1
Burg Wolverines vs. Caleyo Nittany Lions7:25 P.M.2
5/11Playoffs
5/18Playoffs