Kindergarten Division:

DateGameTimeField
3/16Livaccari Hokies (L) vs. Generes Yellow Jackets (W)6:00 P.M.1
Stack Irish (W) vs. Fletcher Cornhuskers (L)6:00 P.M.2
Walter Tarheels (L) vs. Generes Yellow Jackets (W)6:50 P.M.1
3/23Walter Tarheels (L) vs. Stack Irish (W)6:00 P.M.1
Livaccari Hokies (W) vs. Fletcher Cornhuskers (L)6:00 P.M.2
Generes Yellow Jackets (W) vs. Stack Irish (L)6:50 P.M.1
4/6Generes Yellow Jackets (W) vs. Walter Tarheels (L)6:00 P.M.4
Livaccari Hokies (W) vs. Stack Irish (L)6:00 P.M.5
Fletcher Cornhuskers (W) vs. Walter Tarheels (L)6:50 P.M.4
4/13Fletcher Cornhuskers (W) vs. Generes Yellow Jackets (L)7:40 P.M.3
Walter Tarheels (L) vs. Livaccari Hokies (W)8:30 P.M.2
Fletcher Cornhuskers (W) vs. Stack Irish (L)8:30 P.M.3
4/20Generes Yellow Jackets (L) vs. Livaccari Hokies (W)7:40 P.M.1
Livaccari Hokies (W) vs. Fletcher Cornhuskers (L)8:30 P.M.1
Stack Irish (L) vs. Walter Tarheels (W)8:30 P.M.2
4/27Generes Yellow Jackets (W) vs. Fletcher Cornhuskers (L)6:00 P.M.4
Walter Tarheels (L) vs. Livaccari Hokies (W)6:00 P.M.5
Walter Tarheels (L) vs. Fletcher Cornhuskers (W)6:50 P.M.4
Stack Irish (L) vs. Livaccari Hokies (W)6:50 P.M.5
Stack Irish (L) vs. Generes Yellow Jackets (W)7:40 P.M.5
5/4Playoffs
5/11Playoffs

1st – 2nd Grade Division:

DateGameTimeField
3/16Leaumont Bruins (L) vs. Reitmeyer Ducks (W)6:00 P.M.3
Rizzuto Bears (W) vs. Frey Hurricanes (L)6:00 P.M.4
Vandenweghe Tide (W) vs. Maggio Boilermakers (L)6:00 P.M.5
Trapani Bulldogs (W) vs. Stephens Buckeyes (L)6:50 P.M.2
      Leaumont Bruins (L) vs. Nyein Huskies (W)6:50 P.M.3
Rizzuto Bears (W) vs. Owens Badgers (L)6:50 P.M.4
Phillips Gators (W) vs. Becnel Bulldogs (L)6:50 P.M.5
Burke Longhorns (W) vs. Janusa Nittany Lions (L)7:40 P.M.1
Long Wolverines (L) vs. Almerico Cowboys (W)7:40 P.M.2
Knighten Seminoles (W) vs. Moore Rebels (L)7:40 P.M.3
3/23Vandenweghe Tide (W) vs. Reitmeyer Ducks (L)5:45 P.M.3
Burke Longhorns (W) vs. Frey Hurricanes (L)6:00 P.M.4
Knighten Seminoles (L) vs. Almerico Cowboys (W)6:00 P.M.5
Vandenweghe Tide (W) vs. Nyein Huskies (L)6:35 P.M.3
Rizzuto Bears (W) vs. Janusa Nittany Lions (L)6:50 P.M.2
Burke Longhorns (L) vs. Owens Badgers (W)6:50 P.M.4
Long Wolverines (W) vs. Moore Rebels (L)6:50 P.M.5
Trapani Bulldogs (W) vs. Becnel Bulldogs (L)7:25 P.M.3
Leaumont Bruins (W) vs. Maggio Boilermakers (L)7:40 P.M.1
Phillips Gators (W) vs. Stephens Buckeyes (L)7:40 P.M.2
4/6Reitmeyer Ducks (L) vs. Stephens Buckeyes (W)5:45 P.M.1
Frey Hurricanes (L) vs. Moore Rebels (W)6:00 P.M.2
Maggio Boilermakers (W) vs. Becnel Bulldogs (L)6:00 P.M.3
Nyein Huskies (W) vs. Stephens Buckeyes (L)6:35 P.M.1
Owens Badgers (L) vs. Moore Rebels (W)6:50 P.M.2
Janusa Nittany Lions (L) vs. Almerico Cowboys (W)6:50 P.M.3
Phillips Gators (L) vs. Vandenweghe Tide (W)6:50 P.M.5
Knighten Seminoles (W) vs. Rizzuto Bears (L)7:25 P.M.1
Long Wolverines (L) vs. Burke Longhorns (W)7:40 P.M.2
Trapani Bulldogs (W) vs. Leaumont Bruins (L)7:40 P.M.4
4/13Becnel Bulldogs (L) vs. Vandenweghe Tide (W)6:35 P.M.5
Maggio Boilermakers (L) vs. Trapani Bulldogs (W)6:50 P.M.2
Almerico Cowboys (W) vs. Burke Longhorns (L)6:50 P.M.3
Moore Rebels (L) vs. Rizzuto Bears (W)6:50 P.M.4
Stephens Buckeyes (W) vs. Leaumont Bruins (L)7:25 P.M.5
Reitmeyer Ducks (L) vs. Phillips Gators (W)7:40 P.M.1
Janusa Nittany Lions (L) vs. Knighten Seminoles (W)7:40 P.M.2
Frey Hurricanes (W) vs. Long Wolverines (L)7:40 P.M.4
Nyein Huskies (W) vs. Phillips Gators (L)8:30 P.M.1
Owens Badgers (W) vs. Long Wolverines (L)8:30 P.M.4
4/20Becnel Bulldogs (L) vs. Vandenweghe Tide (W)6:35 P.M.5
Almerico Cowboys (W) vs. Rizzuto Bears (L)6:50 P.M.1
Becnel Bulldogs (L) vs. Leaumont Bruins (W)6:50 P.M.4
Janusa Nittany Lions (W) vs. Long Wolverines (L)6:50 P.M.2
Maggio Boilermakers (L) vs. Phillips Gators (W)7:25 P.M.5
Moore Rebels (L) vs. Burke Longhorns (W)7:40 P.M.2
Frey Hurricanes (W) vs. Knighten Seminoles (L)7:40 P.M.3
Reitmeyer Ducks (L) vs. Trapani Bulldogs (W)7:40 P.M.4
Owens Badgers (L) vs. Knighten Seminoles (W)8:30 P.M.3
Nyein Huskies (L) vs. Trapani Bulldogs (W)8:30 P.M.4
4/27Becnel Bulldogs (L) vs. Stephens Buckeyes (W)5:45 P.M.1
Maggio Boilermakers (L) vs. Reitmeyer Ducks (W)5:45 P.M.3
Almerico Cowboys (W) vs. Moore Rebels (L)6:00 P.M.2
Becnel Bulldogs (L) vs. Nyein Huskies (W)6:35 P.M.1
Vandenweghe Tide (L) vs. Trapani Bulldogs (W)6:35 P.M.3
Almerico Cowboys (W) vs. Owens Badgers (L)6:50 P.M.2
Burke Longhorns (L) vs. Knighten Seminoles (W)7:25 P.M.1
Janusa Nittany Lions (L) vs. Frey Hurricanes (W)7:25 P.M.3
Leaumont Bruins (L) vs. Phillips Gators (W)7:40 P.M.2
Rizzuto Bears (W) vs. Long Wolverines (L)7:40 P.M.4
5/4Moore Rebels (L) vs. Janusa Nittany Lions (W)5:45 P.M.4
Owens Badgers (W) vs. Frey Hurricanes (L)5:45 P.M.5
Leaumont Bruins (L) vs. Vandenweghe Tide (W)6:00 P.M.3
Owens Badgers (W) vs. Janusa Nittany Lions (L)6:35 P.M.4
Almerico Cowboys (W) vs. Frey Hurricanes (L)6:35 P.M.5
Rizzuto Bears (W) vs. Burke Longhorns (L)6:50 P.M.3
Stephens Buckeyes (W) vs. Maggio Boilermakers (L)7:25 P.M.4
Trapani Bulldogs (W) vs. Phillips Gators (L)7:25 P.M.5
Knighten Seminoles (W) vs. Long Wolverines (L)7:40 P.M.3
Nyein Huskies (W) vs. Maggio Boilermakers (L)8:15 P.M.4
Becnel Bulldogs (L) vs. Reitmeyer Ducks (W)8:15 P.M.5
Nyein Huskies (W) vs. Reitmeyer Ducks (L)9:05 P.M.4
5/11Playoffs
5/18Playoffs

3rd – 4th Grade Division:

DateGameTimeField
3/16Hebert Spartans (W) vs. Cannon Sooners (L)7:40 P.M.5
Morris Hokies (L) vs. Hemel Tigers (W)8:30 P.M.1
Catanazaro Seminoles (W) vs. Juli Buckeyes (L)8:30 P.M.2
Johnson Gamecocks (W) vs. Labauve Bruins (L)8:30 P.M.3
Hebert Spartans (W) vs. Kreuer Cowboys (L)8:30 P.M.5
3/23Catanazaro Seminoles (W) vs. Kreuer Cowboys (L)8:15 P.M.3
Hebert Spartans (W) vs. Labauve Bruins (L)8:30 P.M.1
Morris Hokies (W) vs. Juli Buckeyes (L)8:30 P.M.2
Johnson Gamecocks (W) vs. Cannon Sooners (L)8:30 P.M.4
Catanazaro Seminoles (L) vs. Hemel Tigers (W)9:05 P.M.3
4/6Labauve Bruins (W) vs. Juli Buckeyes (L)7:40 P.M.5
Cannon Sooners (L) vs. Hemel Tigers (W)8:15 P.M.1
Morris Hokies (L) vs. Hebert Spartans (W)8:30 P.M.2
Catanazaro Seminoles (L) vs. Johnson Gamecocks (W)8:30 P.M.5
Kreuer Cowboys (L) vs. Hemel Tigers (W)9:05 P.M.1
4/13Cannon Sooners (L) vs. Catanazaro Seminoles (W)5:45 P.M.5
Labauve Bruins (W) vs. Morris Hokies (L)6:00 P.M.3
Hemel Tigers (W) vs. Hebert Spartans (L)6:00 P.M.4
Kreuer Cowboys (L) vs. Johnson Gamecocks (W)8:15 P.M.5
Juli Buckeyes (L) vs. Johnson Gamecocks (W)9:05 P.M.5
4/20Cannon Sooners (W) vs. Morris Hokies (L)5:45 P.M.5
Labauve Bruins (W) vs. Catanazaro Seminoles (L)6:00 P.M.1
Juli Buckeyes (L) vs. Hebert Spartans (W)6:00 P.M.4
Cannon Sooners (W) vs. Kreuer Cowboys (L)6:35 P.M.5
Hemel Tigers (W) vs. Johnson Gamecocks (L)9:05 P.M.5
4/27Johnson Gamecocks (W) vs. Morris Hokies (L)8:15 P.M.1
Cannon Sooners (L) vs. Labauve Bruins (W)8:15 P.M.3
Hemel Tigers (W) vs. Juli Buckeyes (L)8:30 P.M.4
Hebert Spartans (W) vs. Catanazaro Seminoles (L)8:30 P.M.5
Kreuer Cowboys (L) vs. Labauve Bruins (W)9:05 P.M.3
5/4Juli Buckeyes (L) vs. Kreuer Cowboys (W)8:15 P.M.1
Catanazaro Seminoles (L) vs. Morris Hokies (W)8:15 P.M.2
Hemel Tigers (W) vs. Labauve Bruins (L)8:30 P.M.3
Juli Buckeyes (L) vs. Cannon Sooners (W)9:05 P.M.1
Johnson Gamecocks (W) vs. Hebert Spartans (L)9:05 P.M.2
Morris Hokies (L) vs. Kreuer Cowboys (W)9:05 P.M.5
5/11Playoffs
5/18Playoffs

5th – 8th Grade Division:

DateGameTimeField
3/16Nyein Tigers (L) vs. Burg Wolverines (W)7:40 P.M.4
Caleyo Nittany Lions (W) vs. Nyein Gators (L)8:30 P.M.4
3/23Nyein Tigers (L) vs. Nyein Gators (W)7:40 P.M.4
Caleyo Nittany Lions (L) vs. Helmke Seminoles (W)7:40 P.M.5
Burg Wolverines (W) vs. Helmke Seminoles (L)8:30 P.M.5
4/6Helmke Seminoles (W) vs. Nyein Tigers (L)7:40 P.M.3
Caleyo Nittany Lions (L) vs. Nyein Tigers (W)8:30 P.M.3
Nyein Gators (L) vs. Burg Wolverines (W)8:30 P.M.4
4/13Nyein Gators (L) vs. Caleyo Nittany Lions (W)6:00 P.M.1
Burg Wolverines (W) vs. Helmke Seminoles (L)6:00 P.M.2
4/20Burg Wolverines (W) vs. Caleyo Nittany Lions (L)6:00 P.M.2
Nyein Gators (W) vs. Helmke Seminoles (L)6:00 P.M.3
Nyein Tigers (W) vs. Helmke Seminoles (L)6:50 P.M.3
4/27Nyein Tigers (W) vs. Nyein Gators (L)8:30 P.M.2
Helmke Seminoles (W) vs. Caleyo Nittany Lions (L)9:05 P.M.1
Burg Wolverines (L) vs. Nyein Gators (W)9:05 P.M.2
5/4Nyein Tigers (W) vs. Caleyo Nittany Lions (L)6:35 P.M.2
Nyein Gators (W) vs. Helmke Seminoles (L)7:25 P.M.1
Burg Wolverines (W) vs. Caleyo Nittany Lions (L)7:25 P.M.2
5/11Playoffs
5/18Playoffs